#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Skolotājas mācās par Eiropas naudu
, 2010. gada, 20.augusts, 2010

20 Gulbenes novada vispārizglītojošo skolu latviešu valodas un literatūras skolotāji pagājušajā nedēļā piecas dienas pavadīja Rankas "Lācītēs", piedaloties radošajā nometnē. Šādu iespēju piedāvāja Latviešu valodas aģentūra.

 "Visā Latvijā notiek pavisam desmit šāda veida nometnes. Izvēlējos šādu nometni rīkot arī mūsu novadā. Skolotājiem bija iespēja no 11. līdz 15.augustam pastāvīgi uzturēties "Lācītēs", apgūstot 36 stundu kursu programmu un beigās saņemot apliecību. Tā ir jauna, interesanta darba forma," "Dzirkstelei" stāsta Gulbenes novada latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības vadītāja Inga Kadile.

Viņa klāsta, ka skolotāji noklausījušies vairākas vērtīgas lekcijas, kuras lasīja speciālisti, kas saistīti ar latviešu valodu un literatūru, aktiermākslu un radošu rakstīšanu.

"Mērķis bija palielināt skolotāju pašapziņu, dot jaunas zināšanas. Pats galvenais, ka šajā radošajā nometnē mācīšanos, gulēšanu un ēdināšana pilnībā bija apmaksāja no Eiropas Savienības fonda. Mēs vienkārši baudījām dzīvi un augām gudrībā, lai pēc tam varētu to visu atdot saviem skolēniem," stāsta I.Kadile.

 

Avots: Diāna Odumiņa, www.dzirkstele.lv

Foto: www.dzirkstele.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties