#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
"Spilva" sāk vietējo ogu ražas iepirkumu
, 2010. gada, 29.jūnijs, 2010

Šonedēļ dārzeņu un ogu pārstrādātājs SIA "Spilva" sāk vasaras ogu iepirkumus no vietējiem zemniekiem, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmumā.

 

Rīga, 29.jūn., NOZARE.LV.

Šonedēļ tiks iepirktas 3,34 tonnas zemeņu, kas audzētas Pūres novadā. Ogu iepirkumu paredzēts turpināt ar aveņu iepirkumiem, savukārt rudenī - noslēgt ar brūkleņu iepirkumu.

"Ja pērn vasaras ogu iepirkuma lielāko daļu veidoja zemenes, tad šogad iepirkuma proporcija mainās par labu avenēm. Pēc provizoriskiem aprēķiniem, "Spilvas" ražotnei būtu nepieciešamas deviņas tonnas aveņu, kas ir par 134% vairāk, nekā iepirkām pērn. Pagājušovasar "Spilvā" iepirkām 3839,5 kilogramus aveņu. Šis apjoms arī pagājušogad varēja būt lielāks, taču iepriekšējos gados Latvijas piegādātāji nevarēja mūs nodrošināt ar visu nepieciešamo ogu daudzumu. Ļoti ceram, ka šogad varēsim iepirkt avenes nepieciešamajā daudzumā," norādīja uzņēmuma tirdzniecības un mārketinga direktore Dana Erciņa.

Rudenī plānotā brūkleņu iepirkuma apjomi tiks precizēti septembrī, sākoties rudens sezonas ogu piegādei. Kopējais ogu iepirkuma apjoms šogad ir paredzēts aptuveni 37 tonnas. Līdztekus ogu piegādei "Spilvā" patlaban turpinās sezonas dārzeņu piegāde.

"Spilva" darbību sāka 1992.gadā. Uzņēmuma produktu klāstā ir vairākas ēdienu un ēdiena piedevu kategorijas - tomātu mērces un kečupi, majonēzes, mērces, konservēti dārzeņi, ievārījumi un deserti, mārrutki un sinepes, zupas un otrie ēdieni, sulas, tējas, garšvielas.

2008.gadā kompānijas apgrozījums bija 13,83 miljoni latu, savukārt 2009.gadā - 11,4 miljoni latu.

2008.gadā uzņēmums nopelnīja 695 920 latus, bet 2009.gadā - 250 196 latus.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka SIA "Spilva" pamatkapitāls ir 100 048 lati, uzņēmuma kapitāldaļas pilnībā pieder Zviedrijas "Procordia Food AB".
 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties