#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Stipendija 150 latu
, 2010. gada, 28.jūlijs, 2010

Ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) izveidotajās darba prakses vietās varēs iesaistīties jaunieši bezdarbnieki, kuriem ir augstākā izglītība ne tikai sociālajās zinātnēs, kā tas bija noteikts iepriekš, bet arī informācijas un komunikācijas zinātnēs, komerczinībās un administrēšanā, tiesību zinātnēs, kā arī pedagogu izglītībā un izglītības zinātnēs.

Praktizēties NVA varēs arī tie jaunieši bezdarbnieki, kuriem ir vismaz sešus mēnešus ilga darba pieredze. Ja pretendentu skaits pārsniegs prakses vietu skaitu, priekšrocība iesaistīties pasākumā būs tiem bezdarbniekiem, kuriem:

- ir maģistra grāds iepriekš minētajās zinātnēs;

- ir pēc bērna kopšanas atvaļinājuma;

- ir labas saskarsmes un uz klientu vērstas darbības prasmes, ko apliecina karjeras konsultanta novērtējums.

Uzsākot praksi, jaunieši sākotnēji 40 stundas tiek apmācīti veicamajam darbam. Mācību laikā bezdarbniekiem kompensē sabiedriskā transporta izmaksas. Prakses vieta NVA filiālēs nodrošināta vienu gadu, un prakses laikā praktikanti katru mēnesi saņem stipendiju 150 latu apmērā.

Kopumā pasākuma īstenošanā ieguldīs ESF un valsts līdzekļus 482,3 tūkst. latu apmērā. Pasākums tiks īstenots līdz 2012. gada 1. aprīlim.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare (Rita Ruska, Latvijas Avīze)

Foto: AFI

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties