#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
"Sustento" aicina dalīties labajā praksē
, 2010. gada, 02.aprīlis, 2010

Atzīmējot Eiropas gadu cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību, Latvijas cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija "Sustento" aicina dalīties labas prakses pieredzē par sniegto palīdzību apkārtējiem cilvēkiem.

Kā norāda "Sustento", dalīties labās prakses pieredzē var, pastāstot par to, kā, neskatoties uz ikdienā pārvaramajiem šķēršļiem, tiek rasta iespēja palīdzēt citiem.

Ar terminu "labā prakse" tiek saprasts praktisks un efektīvs dažādās nozarēs pastāvošo problēmu risinājums, ko ir izstrādājusi un veiksmīgi īsteno kāda institūcija vai organizācija. Labā prakse ir realitātē ieviests rīcības veids, kas ir lietderīgs un efektīvs problēmas risināšanai.

"Sustento" mudina dalīties labos piemēros, uzsverot, ka visrosinošākais labās prakses stāsts tiks apbalvots ar ceļojumu uz Briseli.

Jānorāda, ka Eiropas Savienībā šis gads ir pasludināts par Eiropas gadu cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību. Tā aktivitātēs ir iesaistījusies arī Latvija, rīkojot dažādus informatīvus pasākumus, kā arī stāstot iedzīvotājiem par to, kur un kā var saņemt dažādu veidu palīdzību.
 

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties