#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Sveiki!*
, 2009. gada, 03.jūnijs, 2009

Vai bijušajam zvejniekam, "sagrieztā kuģa" īpašniekam, tiešām vajadzētu turpināt mocīties ar sliktiem lomiem, novecojušu tehniku un sociāliem pabalstiem? Vai tomēr saņemt kompensāciju par izstāšanos no nerentabla biznesa un ieguldīt to kādā plaukstoša biznesa nozarē?

Vai Latvijas zemnieki tomēr arī paši nav daļēji vainīgi, ka tagad saņem daudzkārt mazākus platību maksājumus no ES nekā Rietumeiropas kolēģi!? Pirms iestāšanās ES, paši negribēja maksāt nodokļus par visu ražu, slēpa patiesos hektārus, izslaukumu un nokulto un tagad vaino statistiku!

Ko zemnieks, kurš ar dēlu divatā apstrādā savus laukus, dara ar 6!!! ES līdzfinansētiem traktoriem vienlaikus!? Varbūt viņam pietiktu ar diviem, bet pārējo naudu mēs varētu novirzīt kaimiņbērnu izglītošanai, lai arī Latvijai kādreiz tiek kāds Nobela prēmijas laureāts?!

Kam pieder Latvijas zinātnieka patents, ja tas izstrādāts vācu uzņēmuma Siemens laboratorijā Indijā ar ES naudas atbalstu?!

Vai ministrs, kurš atrunājas ar vārdiem: "Brisele liek!", pats nav sēdējies pie ES dalībvalstu apspriežu galda brīdī, kad regula vēl tika rakstīta!? Vai Latvijas uzņēmējs, kurš "cieš no ļaunajām ES regulām, kuru vienīgais mērķis ir iznīcināt globālā tirgus konkurentus Latvijā", ir kaut reizi vērsies pie savas valdības ar konkrētu prasību: mainīt, nepieļaut, ņemt vērā Latvijas specifisko situāciju, kad jaunie ES likumi vēl tikai top?!

Un galu galā vai cilvēks, kurš nepiedalās ES vēlēšanās drīkst baudīt ES fondu atbalstu savai izglītībai, biznesam un sociālām aktivitātēm!?

Šie un daudzi citi aizspriedumi un neatbildēti jautājumi, no sērijas "nekur nav tik traki kā Latvijā", īpaši pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām, birst kā no pilnības raga. Tādēļ, lai izskaidrotu, diskutētu un komentētu es aicinu Jūs kļūt par regulāriem viesiem, rakstu un komentāru autoriem!

Ar cieņu,

Ansis Bogustovs,

ansisb@hotmail.com

*draudzīgs sveiciens vienā no 23 oficiālajām ES valodām – latviešu valodā.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties