#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Tapusi skolotāju darba burtnīca "Brīnumainā Eiropa"
, 2010. gada, 06.augusts, 2010

12.augustā Eiropas Savienības (ES) mājā Rīgā plkst.11 tiks atklāta skolotāju darba burtnīca "Brīnumainā Eiropa", informēja Konrāda Adenauera fonda vadītājs Baltijas valstīs Andreas Kleins.

Mācību materiālu Eiropas politiskās izglītības jomā latviešu, igauņu un krievu valodā gada laikā izstrādājuši 20 augstskolu pasniedzēji, pedagogi, ES eksperti no Latvijas, Igaunijas un Vācijas, Latvijas Universitāte, Jāna Tenisona institūts Igaunijā un Konrāda Adenauera fonds.

Dažādu priekšmetu skolotājiem, izmantojot darba burtnīcu "Brīnumainā Eiropa", būs iespēja interaktīvā, radošā un interesantā veidā iepazīstināt skolēnus ar ES ideju, vērtībām, tās uzbūvi un struktūru.

Skolotāju darba burtnīca ir tapusi ar ES projekta "Eiropa pilsoņiem" un Konrāda Adenauera fonda finansiālu atbalstu. Skolotāju darba burtnīcu atklās Konrāda Adenauera fonds sadarbībā ar Baltijas valstu partneriem. Pasākumā piedalīsies arī izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties