#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Tavas skaistākās brīvdienas Latgalē un Baltijas ezeru zemē!
, 2010. gada, 09.jūlijs, 2010

Latgale - vieta, kur divreiz vairāk saullēktu, saulrietu, zvaigžņu un smaidu. Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar Krāslavas novada domi un Latgales reģiona attīstības aģentūru aicina Jūs apmeklēt Daugavas Festivālu, kas notiks šī gada 17.jūlijā Krāslavas pilsētas svētku ietvaros.

Festivālā būs iespēja ne vien apmeklēt amatnieku tirdziņu, piedalīties radošajā darbnīcā, doties izjādē ar zirgu un būt klāt sudraba karotīšu pasniegšanā jaunajiem krāslaviešiem, bet arī iesaistīties sportiskās aktivitātēs: makšķerēšanas sacensībās, ielu basketbola turnīrā, salu maratonā, piedzīvojumu trasītē un citur. Sacensību 1.-3.vietu ieguvēji, tiks apbalvoti ar kausiem/medaļām, diplomiem un piemiņas dāvanām.Pasākuma noslēgumā – koncerts, salūts un balle līdz rītam!

Pasākums tiek organizēts, īstenojot Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. - 2013. gadam projektu LLI-050 „Joint water-based tourism offering in Latgale region and Utena county” („Water Joy”). Projekta īstenotāji Latgales reģiona attīstības aģentūra sadarbībā ar Krāslavas novada domi, Latgales plānošanas reģionu un Utenas apgabala administrāciju.


Avots: www.kraslava.lv

Foto: www.kraslava.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties