#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Tiek uzsākta autoceļa Karksi-Nuia–Sedas upe rekonstrukcija
, 2010. gada, 20.jūlijs, 2010

Jūlijā tiek uzsākta projekta „Autoceļa Karksi-Nuia–Sedas upe rekonstrukcija“ īstenošana. Tā ietvaros paredzēts rekonstruēt reģionālo autoceļu P17 Valmiera–Rūjiena–Igaunijas Republikas robeža posmos no 28,9. km līdz 35,0. km (asfaltbetona segas rekonstrukcija) un no 48,0. km līdz 55,8. km (vairākkārtīga virsmas apstrāde), kā arī autoceļu Nr. 54 Karksi-Nuia–Lilli no 0,8. km līdz 17,0. km Igaunijas Republikas teritorijā. Latvijas pusē kopumā tiks rekonstruēti gandrīz 14 km autoceļa.

Projekts tiek īstenots Eiropas Savienības struktūrfondu pārrobežu sadarbības programmas ietvaros. 2009. gada septembrī tika noslēgts Sadarbības līgums, kurā par projekta vadošo partneri tika noteikta Igaunijas puse, ko pārstāv Ceļu administrācija, bet projekta partneris no Latvijas puses ir LR Satiksmes ministrija. Atbildīgā par projekta realizāciju ir valsts akciju sabiedrība „Latvijas Valsts ceļi”.

Kopējā Igaunijas un Latvijas iepirkuma komisija atklātā konkursā ir noteikusi, ka būvdarbus veiks Igaunijas ceļu būvniecības kompāniju apvienība. Latvijas pusē darbi tiks uzsākti vēlāk, jo tam paredzētie finanšu līdzekļi būs pieejami tikai sākot ar nākamo gadu. Projektu paredzēts pabeigt līdz 2011. gada beigām.

Projekta budžets ir aptuveni 3,2 miljoni eiro, no kuriem 2,7 miljoni jeb 85 procenti tiks līdzfinansēti no ES strukturālo fondu līdzekļiem.

Avots: Ieva Niedra, Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas projektu vadītāja, VAS "Latvijas Valsts ceļi", www.rujiena.lv

Foto: www. ogre24.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties