#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Trešdien MVU finanšu dienā iepazīstinās ar ES atbalsta instrumentiem
, 2009. gada, 25.oktobris, 2009

28. oktobrī Eiropas Komisija Rīgā rīko Eiropas Savienības Mazo un vidējo uzņēmumu finanšu dienu, kurā uzņēmējus iepazīstinās ar ES instrumentiem MVU finansēšanai, ar kredīta un kapitāla avotiem, kā arī ar paraugpraksi.

Ar "ES MVU finanšu dienām", ko rīko visu Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu galvaspilsētās, Eiropas Komisija (EK) kopā ar valstu finanšu starpniekiem cenšas vairot izpratni par ES instrumentiem MVU finansēšanai un par kredīta un kapitāla avotiem. Tāpat ar šo pasākumu plānots veidot forumu, kur var iepazīties ar paraugpraksi, kas novatoriskiem MVU palīdz vieglāk piekļūt finansējumam.

Konferenci Rīgā atklās Ekonomikas ministrijas Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta direktors Edmunds Beļskis un EK pārstāvniecības Latvijā vadītāja Iveta Šulca.

Konferencē uzņēmējus ar ES MVU politiku un konkurētspējas un jauninājumu programmu iepazīstinās Eiropas Komisijas Uzņēmumu un rūpniecības, Ekonomikas un finanšu lietu, Pētniecības ģenerāldirektorātu pārstāvji. Savukārt ar pieredzi ES finanšu instrumentu izmantošanā Latvijā dalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Garantiju aģentūras, Hipotēku bankas, "Baltcap", "EEN Latvija", Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Darba devēju asociācijas, Eiropas Savstarpējo garantiju sabiedrību apvienības un Latvijas Riska kapitāla asociācijas pārstāvji.

Konference notiks 28.oktobrī no plkst. 9:15 (dalībnieku reģistrācija no plkst. 8:45) līdz 16:45 viesnīcā „Reval Hotel Latvija” 2. stāvā, konferenču zālē „Alfa” Rīgā, Elizabetes ielā 55. Lai piedalītos konferencē, nepieciešams elektroniski reģistrēties īpaši izveidotā mājas lapā: http://www.sme-finance-day.eu/index.php?id=81&L=6.

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties