#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Turpmāk uz "airBaltic" lidmašīnām būs arī ES karogs
, 2010. gada, 06.aprīlis, 2010

Latvijas nacionālā lidsabiedrība AS "Air Baltic Corporation" ("airBaltic") uz savām lidmašīnām sākusi attēlot Eiropas Savienības (ES) karogu.

"airBaltic" šādu lēmumu pieņēmis pēc atbalsta, ko šim nodomam balsojumā pauda aviokompānijas atbalstītāji sociālo mediju portālos. ES karogs tiks attēlots uz "airBaltic" lidmašīnām, kas šovasar dosies 100 lidojumu maršrutos Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

""airBaltic" ir ES populārākā aviokompānija pēc atbalstītāju skaita sociālo mediju portālos. Desmitiem tūkstošu fanu seko mūsu aktivitātēm portālos "Twitter" un "Facebook" un sniedz vērtīgus ieteikumus. Tāpat kā daudzkārt iepriekš, arī šoreiz mēs ņēmām vērā draugu viedokli - turpmāk līdzās Latvijas karogam uz mūsu lidmašīnām būs redzams arī ES karogs," stāsta "airBaltic" komercdirektors Tero Taskila.

"airBaltic" nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 80 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas "airBaltic" piedāvā savienojumus no sava tranzīta mezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Kā ziņots, "airBaltic" dibināta 1995.gadā. Tās galvenie akcionāri ir Latvijas valsts ar 52,6% akciju un SIA "Baltijas aviācijas sistēma" ar 47,2% akciju.

"airBaltic" provizoriskā peļņa 2009.gadā bijusi 14 miljoni latu, bet apgrozījums - 206,3 miljoni latu.

Patlaban "airBaltic" flotē ir 31 lidmašīna - divas "Boeing 757-200", desmit "Boeing 737-500", astoņas "Boeing 737-300" un desmit "Fokker 50" tipa lidmašīnas.


Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Foto: airBaltic

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties