#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Valmierā un Ventspilī notiks diskusijas par Latvijas dalību ES
, 2010. gada, 18.septembris, 2010

Šodien Valmierā un Ventspilī diskusijās "Es, Latvija un ES" iedzīvotāji vērtēs Latvijas dalību Eiropas Savienībā (ES).

Diskusiju mērķis ir noskaidrot, kā iedzīvotāji vērtē pirmos sešus gadus, kopš Latvija ir ES, aicinot veidot priekšlikumus par to, kādā Eiropā viņi vēlas dzīvot.

Pasākuma dalībnieki ir izvēlēti no attiecīgā reģiona pēc nejaušās atlases principa, aicinot iedzīvotājus piedalīties diskusijā, viņu tālruņa numurus meklējot telefona grāmatās. Šī metode nodrošina, ka diskusijās ir pārstāvēti iedzīvotāji ar visdažādākajiem viedokļiem.

Kopumā valstī notiks 12 diskusijas, kuru gaita ir identiska, to rezultāti tiek apkopoti un nodoti Latvijas un ES lēmumu pieņēmējiem, skaidro sabiedriskās politikas centra "Providus" locekle Dace Akule. Pirmās diskusijas Ogrē, Tukumā, Daugavpilī, Preiļos, Liepājā un Saldū jau ir notikušas.

Paralēli debates notiek arī ES mājas interneta vietnē "http://eslatvijaunes.esmaja.lv". Tur ir publicēta informācija par diskusiju norises vietām, katras klātienes diskusiju foto un video iespaidi, kā arī rezultāti, kurus ir iespējams komentēt. Diskusiju cikla noslēgumā ikviens interesents interneta balsojumā varēs noteikt populārākos priekšlikumus dzīvei ES.

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS
Foto: Diskusija "Es, Latvija un ES" Ogrē

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties