#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Van Rompejs: ES prioritāte Kosovā ir drošības situācijas uzlabošana
, 2010. gada, 07.jūlijs, 2010

Kosovas tieslietu sistēmas stiprināšana un policijas darba uzlabošana ir Eiropas Savienības (ES) un tās misijas prioritātes šajā valstī, ceturtdien paziņoja bloka prezidents Hermans van Rompejs.

"Tiesiskums ir viena no svarīgākajām Eiropas Savienības vērtībām, kā arī viena no mūsu četrām būtiskākajām prioritātēm Kosovā," apmeklējot ES juridisko un policijas misiju Kosovā (EULEX), žurnālistiem pavēstīja augstā amatpersona. Viņš arī piebilda, ka EULEX simbolizē "ES nelokāmo apņēmību cīņā pret organizēto noziedzību un korupciju". Pēc savas vizītes van Rompejs nolasīja īsu paziņojumu, taču uz jautājumiem atbildes nesniedza.

Pirmdien ES prezidents pauda nosodījumu nesenajam vardarbības uzliesmojumam Kosovas ziemeļu daļā, kā arī mudināja uz savaldību, apmeklējot Slovēniju, Horvātiju un Serbiju. Van Rompejs devies divu dienu braucienā pa bijušajām Dienvidslāvijas valstīm.

Ziņu aģentūra LETA/ Nozare

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties