#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Vēl tikai divas dienas var balsot par video konkursa „Meklējam Eiropu tepat” dalībniekiem
, 2010. gada, 06.maijs, 2010

Vēl tikai divas dienas – līdz 7.maijam - ikvienam ir iespēja ietekmēt vortāla rīkotā video konkursa „Meklējam Eiropu tepat” rezultātus, balsojot par savu favorītu interneta vietnē http://videokonkurss2010.esmaja.lv. Lai nodrošinātu rezultātu objektivitāti, no vienas IP adreses balsot atļauts vienu reizi 24 stundās.

Vortāla izsludinātajam video konkursam „Meklējam Eiropu tepat”, kas tiek rīkots Eiropas nedēļas ietvaros, savu dalību pieteica 20 komandas no visas Latvijas, tomēr finiša līniju sasniegt, iesniedzot izveidoto video materiālu, izdevās astoņām komandām. Jānorāda, ka konkursa uzvarētāju noteiks tieši lasītāju balsojums, tāpēc ikviens ir aicināts noskatīties video, izvērtēt tos un piedalīties uzvarētāja noteikšanā.

Video konkurss „Meklējam Eiropu tepat” tiek rīkots Eiropas nedēļas ietvaros, un tā mērķis ir veicināt radoši un, iespējams, nedaudz citādi kā ierasts parādīt, kā Eiropa ienākusi Latvijā. Maijā aprit seši gadi, kopš Latvija ir viena no Eiropas Savienības dalībvalstīm. Pieredze par to, ko nozīmē Latvijai būt Eiropas Savienībā, ir ikvienam no mums, un galvenais - ikvienam no mums tā ir bijusi atšķirīga un unikāla, par ko liecina arī konkursam iesniegtie video materiāli. Uzvarētājs tiks paziņots un apbalvots 9.maijā Eiropas Savienības Dārza svētku pasākuma ietvaros Vērmanes dārzā.

Konkursa uzvarētāji kā balvas saņems apmācības „Drošas braukšanas poligonā” vai braucienu ar kartingiem Sporta kompleksā 333, dāvanu kartes „Aerodium” vertikālajos vēja tuneļos, iespēju izbaudīt aktīvo atpūtu piedzīvojumu parkā „Mežakaķis”, savukārt, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā piešķirs simpātiju balvu – velosipēdu, kā arī paredzētas Eiropas Parlamenta Informācijas biroja pārsteiguma balvas.

Papildus informāciju par konkursu var saņemt interneta vietnē http://videokonkurss2010.esmaja.lv/, kā arī rakstot uz e-pasta adresi redakcija vai zvanot pa tālruni 67625339.

Video konkurss tiek finansēts no Eiropas Komisijas un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības līdzekļiem, kuras mērķis ir sabiedrības informēšana par Eiropas Savienību.

Foto: freerangestock.com
 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties