#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Ventspilī diskutēs par Latvijai svarīgāko ES budžetā 2014.-2020.gadam
ES māja 
, 2012. gada, 05.novembris, 2012

Trešdien, 7. novembrī, plkst. 12.45 - 13.45 Ventspils Augstskolā notiks diskusija „ES daudzgadu budžets 2014-2020 un Latvijas intereses”, ko varēs vērot arī tiešsaistē www.esmaja.lv.

• Kādas ir Latvijas prioritātes Kohēzijas politikā?

• Kas Latvijai ir nozīmīgāka: reģionālā attīstība vai lauksaimniecība?

• ES daudzgadu budžets – kā un vai Latvija to var ietekmēt, kā un vai tas ietekmē Latviju?

Pirms izšķirošā ES līderu samita 22. un 23.novembrī, kura mērķis ir vienoties par ES daudzgadu budžetu 2014.-2020.gadam, par šiem un citiem jautājumiem tiešsaistes diskusijā runās un atbildes meklēs Jānis Vašuks (SIA „Dendrolight Latvija” dibinātājs), Andis Vītolbergs (ZS "Muižgaļi" īpašnieks) un Arnis Sauka (Ventspils Augstskolas mācību prorektors). Diskusiju vadīs žurnālists Ansis Bogustovs.

Diskusija par Latvijas prioritātēm un interesēm kohēzijas politikā būs vērojama gan klātienē Ventspils Augstskolā, gan tiešsaistē www.esmaja.lv . Diskusiju klātienē vēros Ventspils Augstskolas ekonomikas un uzņēmējdarbības studenti. Tiešsaistes skatītājiem būs iespēja arī iesaistīties diskusijā uzdodot jautājumus sociālajā vietnē twitter.com, pirms jautājuma norādot @ES_maja .

Pasākums tiek organizēts Eiropas Savienības mājas „ES pasaulē, attīstības sadarbība” tematiskā mēneša ietvaros.

Parlaments: daudzgadu budžeta finansējumam ir jāatbilst izvirzītajiem mērķiem

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties