#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Video konkurss jauniešiem - „Esi neformāls”
, 2010. gada, 06.jūlijs, 2010

Lai veicinātu jauniešu līdzdalību un izpratni par Eiropas Savienības neformālās izglītības programmu „Jaunatne darbībā” v/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra” (JSPA) ir izsludinājusi video konkursu „Esi neformāls”, kurā jaunieši tiek aicināti iemūžināt savu neformālās izglītības pieredzi.

Konkursa mērķis ir motivēt jauniešus būt aktīviem, sekmēt jauno, talantīgo jauniešu radošo darbību, sniegt iespēju jauniešiem izteikt savu viedokli par neformālo izglītību, kā arī veicināt jauniešu līdzdalību Eiropas Savienības neformālās izglītības programmā „Jaunatne darbībā”.
Konkursā drīkst piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 13 līdz 30 gadiem, kurš pats ir piedalījies, piedalīsies vai jau piedalās kādā no ES neformālās izglītības programmas „Jaunatnes darbībā” projektiem.
Video materiālus kopā ar aizpildītu pieteikuma anketu var iesniegt līdz 2010. gada 1. oktobrim.  Konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodama mājas lapā www.jaunatne.gov.lv. Konkursa uzvarētāji saņems balvas no Fantasy Park, Tallink un JSPA.

Eiropas Savienības neformālās izglītības programmu „Jaunatne darbībā” Latvijā administrē valsts aģentūra „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”. Informācija par programmu www.jaunatne.gov.lv.








 

V/a Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra

 

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties