#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Vidzemes Augstskolai diplomu pielikumu Atzinības zīme
, 2010. gada, 16.jūlijs, 2010

Eiropas Komisijas izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūra Vidzemes Augstskolai (ViA) piešķīrusi Diplomu pielikumu Atzinības zīmi.

Tas ir apliecinājums ViA iegūstamās izglītības kvalitātes atbilstībai Eiropas Savienības standartiem, kā arī tam, ka augstākās izglītības iestāde ir sekmīgi izpildījusi vienu no Eiropas vienotās augstākās izglītības telpas veidošanas procesa (Boloņas process) nosacījumiem. Diploma pielikumus latviešu un angļu valodā ViA izsniedz kopš 2001. gada.

Diplomu pielikumu kvalitātes apliecinošs atzinības raksts ViA tiks pasniegts svinīgā ceremonijā Antverpenē, š.g. 5.oktobrī.

Diploma pielikums ir izveidots saskaņā ar modeli (European Diploma Supplement Model; 1998/99), kuru izstrādāja Eiropas Komisija, Eiropas Padome un UNESCO/CEPES. Pielikuma mērķis ir sniegt pietiekamu, neatkarīgu informāciju, lai uzlabotu starptautisko caurredzamību un kvalifikāciju (diplomu, grādu sertifikātu, u.c.), atbilstīgu akadēmisko un profesionālo atzīšanu. Diploma pielikumu Atzinības zīmi piešķir uz 3 gadiem, un pirmo reizi tas notika 2003.gadā.

Avots: Vidzemes Augstskolas mājas lapa www.va.lv

Foto: www.va.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties