#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Viesabonēšanas pieaugums liecina par Latvijas biznesa aktivitāti Krievijā
, 2010. gada, 26.jūlijs, 2010

Strauji augošais elektronisko sakaru operatora "Triatel" mobilo sakaru klientu skaits, kas izmanto viesabonēšanas iespējas Krievijā, liecina par augošu Latvijas uzņēmēju interesi par sava biznesa izvēršanu Krievijā, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmumā.

Vidēji pusgada laikā viesabonēšanas pakalpojumu lietotāju skaits audzis par 5% mēnesī. Vienlīdz palielinājies gan tūrismam, gan biznesam izmantoto viesabonēšanas pakalpojumu apjoms, informē "Triatel".

"Patlaban vērojama tendence, ka aizvien vairāk esošo, kā arī jauno klientu vēlas izmantot viesabonēšanas pakalpojumus - balss sakarus un datu pārraidi. Pastiprinātu interesi izrāda mūsu korporatīvie klienti, kas liek domāt, ka mūsu klienti vairāk sākuši apsvērt biznesa attīstīšanu Krievijā," sacīja "Triatel" valdes priekšsēdētājs Raimonds Peļņa.

Kā norāda "Triatel" preses sekretārs Oskars Lakšēvics, "Triatel" klientu viesabonēšana notiek Krievijas "Skylink" mobilo sakaru tīklos, kam ir kopēja Eiropā joprojām nestandarta CDMA mobilo sakaru tehnoloģija. Standarts plašāk tiek izmantots ASV, kur vienā valstī sadzīvo vairākas savstarpēji nesavietojamas, izņemot ar īpašiem telefoniem, mobilo sakaru tehnoloģijas.

"Triatel" nepublicē precīzus savu mobilo sakaru klientu skaitļus, taču norāda, ka "tos lieto desmitiem tūkstošu, nevis simtiem tūkstošu cilvēku", sacīja Lakšēvics.

Nozares eksperti gan pieļauj, ka viesabonentu procentuālais pieaugums balstās uz nelielu izejas skaitli.

SIA "Telekom Baltija", kas tirgū darbojas ar "Triatel" zīmolu, dibināta 1999.gadā un sākotnēji piedāvāja tā sauktos alternatīvos ārzemju zvanus.

Kopš 2004.gada "Telekom Baltija" piedāvā fiksētu un bezvadu telefoniju, mobilos sakarus un bezvadu interneta pieslēgumus.

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties