#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Vizuālo darbu konkurss „Mans skatījums uz planētu Zeme”
, 2010. gada, 27.aprīlis, 2010

„Europe Direct informācijas centrs” Jēkabpilī, kuru līdzfinansē un vada Eiropas Komisija sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, izsludinājusi vizuālo darbu konkursu jauniešiem „Mans skatījums uz planētu Zeme”.

Konkursa galvenais mērķis ir veicināt skolēnu un jauniešu interesi par vietu un vidi, kurā tie dzīvo – kā daļu planētas Zeme. Ar radošu pieeju rosināt saudzīgu attieksmi pret dabu.

Konkursa mērķauditorija ir skolēni (8. – 12. klase) un jaunieši līdz 25 gadu vecumam. Dalībnieki tiek aicināti vērīgāk paskatīties uz vidi sev apkārt un sniegt savu radošo skatījumu uz vides saudzēšanas iespējām. Savos darbos aicinām nobildēt, uzzīmēt vai citā radošā veidā parādīt mūsu planētas zeme skaistākās un saglabājamās, kā arī jau izpostītās un zaudētās dabas vērtības.

Iesniegtos darbus vērtēs „Europe Direct informācija centra Jēkabpilī” apstiprināta žūrijas komisija. Visi darbi tiks izstādīti konkursa ietvaros rīkotajā izstādē „Mans skatījums uz planētu Zeme”, kuras atklāšanas laikā tiks paziņoti un apbalvoti konkursa uzvarētāji.

Darbi jāiesniedz līdz š.g. 14. maijam, nosūtot tos uz Brīvības ielu 157, Jēkabpilī, LV-5201, vai arī uz e-pastu: jekabpils@chamber.lv ar norādi „Vizuālo darbu konkurss”. Ar konkursa nolikumu var iepazīties: www.jekabpils.eudirect.lv sadaļā „Jaunumi”.

Papildu informācijai par konkursu zvanīt pa tālruni 65223430 vai rakstīt uz e-pasta adresi jekabpils@chamber.lv.

Europe Direct informācijas centrs Jēkabpilī

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties