#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Zvani un uzzini - kā saņemt ES atbalstu uzņēmējdarbībai?
, 2010. gada, 16.jūnijs, 2010

Šodien notiks portāla " rīkota telefona akcija "Eiroinfo", kas šoreiz būs veltīta Eiropas Savienības (ES) atbalstam uzņēmējdarbības sākšanai. Uz jautājumiem atbildēs uzņēmēja, "www.lidere.lv" un Mentoru kustības krustmāte Latvijā Aiva Vīksna. Telefona akcija, zvanot uz tālruni 67 21 11 11, notiks no plkst.12.30 līdz plkst.13.30. Jautājumus iespējams nosūtīt jau iepriekš.

Iepriekšējā un pirmā "Eiroinfo" akcija, kas notika 8.jūnijā, bija veltīta nodarbinātības politikai ES. Visbiežāk uzdotais jautājums šajā akcijā bija par ES programmām un jauniešu darbu vasarā.

"Šādam dialogam ir liela nozīme, un esmu gandarīta, ka varēju atbildēt uz jautājumiem, kas ir manā kompetencē. Cilvēki uzticējās, dalījās savā darba meklējumos gūtajā pieredzē, lūdza padomu un ieteikumus. Nodarbinātības tēma patlaban ir īpaši aktuāla, par to liecina arī lielais interesentu skaits," saka pirmās akcijas atbilžu sniedzēja, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Baiba Paševica.

Savukārt &quot " redaktors un žurnālists Ansis Bogustovs domā, ka šādas aktivitātes, pievēršot uzmanību cilvēkiem svarīgiem jautājumiem, palīdz kādam nekļūdīties vai atrast izeju no situācijas. Piemēram, viens no zvanītājiem vēlējās konsultēties par izziņu, kuru saņēmis darbam Lielbritānijā. Tā šķitusi aizdomīga, jo nauda bija jāpārskaita uz privātpersonas kontu. NVA speciālisti, izpētot informāciju, secināja, ka šoreiz iespējams krāpšanas gadījums, un sniedza zvanītājam kontaktus, caur kuriem Lielbritānijā meklēt papildus informāciju.

Jautājumu un atbilžu uzdošanu un sagatavošanu varēs vērot arī tiešsaistē. Telefonakcijas "Eiroinfo" plānots arī turpināt.

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties