ES māja piedalīsies minifestivālā “Iespēju Mākonis”

20. Augusts, 2018

Aicinām visus jauniešus, vecākus un ģimenes locekļus, kā arī draugus un atbalstītājus no visiem Rīgas reģioniem piedalīties minifestivālā “Iespēju Mākonis”!

Kad?                      25. augustā

Kur?                      pie Kongresu nama, Rīgā

Cikos?                   pl. 12.00 – 17.00

Kas piedalās?     Vairāk kā 15 nevalstiskās organizācijas no Rīgas

 

Nodibinājums “Baltijas Reģionālais fonds” organizē vienas dienas minifestivālu “Iespēju Mākonis”, kura mērķis ir popularizēt Rīgas jauniešiem pieejamās attīstošās, interesantās un lietderīgās brīvā laika pavadīšanas iespējas, ko piedāvā dažādas nevalstiskās organizācijas, valsts un pašvaldību iestādes.

Minifestivāla laikā vairāk kā 15 nevalstiskās organizācijas no Rīgas piedāvās jauniešiem interesantas aktivitātes, kuru laikā katrs varēs darboties radoši un prakstiski, attīstīt savas prasmes, iepazīties ar organizācijām un to pārstāvjiem, uzzināt par jauniešiem pieejamajām iespējām brīvā laika pavadīšanai.  

Eiropas Savienības mājas teltī būs iespēja uzzināt par foto orientēšanās spēli, izaugsmes nodarbību ciklu jauniešiem “Prakses kalve”, skolēnu vizītēm, prakses iespējām Eiropas Komisijā, Eiropas Parlamentā un citās ES institūcijās, Eiropas apceļošanas programmu #DiscoverEU.

Nāc un apglezno stencil tehnikā savu auduma maisiņu, ko ņemt līdzi piedzīvojumos!

 

Pasākums tiek organizēts projekta “Iespēju tirgus” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Brīvprātīgo aktivitātes tiek īstenotas #ErasmusPlusLV projekta "BRF Summer Volunteers" ietvaros, projektu finansiāli atbalsta Eiropas komisija “Erasmus+: Youth in Action”, ko Latvijā administrē #JSPA.