Veselīgas našķošanās darbnīca ģimenēm ES mājā

5. Decembris, 2017
Veselīgas našķošanās darbnīca ģimenēm ES mājā

Lai sajustu svētku gaidīšanas burvību un sestdienā vērtīgi pavadītu laiku, kopā darot un mācoties, 16. decembrī, no plkst. 11.00 līdz 12.30 aicinām ģimenes ar bērniem uz radošu izziņas darbnīcu “Veselīga našķošanās Ziemassvētkos”. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājas 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Uztura speciālistes no „Foodtastic!” stāstīs, kāds ir cilvēka organisms un kāpēc tā funkcionēšanai nepieciešama kvalitatīva pārtika un veselīgi ēšanas paradumi.

Vecākiem kopā ar bērniem būs iespēja piedalīties smaržu un garšu eksperimentā, atpazīstot Ziemassvētku ēdieniem raksturīgās garšvielas, kā arī kopā gatavot un nobaudīt svētku desertu ar Eiropas garšām.

Darbnīca piemērota bērniem no 5 gadu vecuma.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pastu info@esmaja.lv. Lūdzam norādīt, cik pieaugušie un cik bērni vēlas darbnīcā piedalīties.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

 

Jautājumi par pārtikas drošumu un patērētāju aizsardzību ir Eirops Savienības dienaskārtībā. Ar visaptverošu likumdošanu, kas jāīsteno dalībvalstīs, ES vēlas panākt, lai iedzīvotāji varētu iegādātos nekaitīgu, uzturvielām bagātu pārtiku, kā arī tiktu nodrošināta skaidra informāciju par pārtikas izcelsmi, saturu, marķējumu un izmantojumu. Uzzini vairāk.

Eiropas Parlaments par sabiedrības veselību un pārtikas drošumu: https://europa.eu/european-union/topics/food-safety_lv.

 

Papildu informācija:

Anita Jansone

Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja

tel. 67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv